parafiastrykow.pl

Klęska narodowej drużyny Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - niesamowite spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej!

Klęska narodowej drużyny Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - niesamowite spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej!

08.08.2023, 11:34

Przegrana kadry Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - doskonałe spotkanie czeskiego zespołu narodowego!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji nie był zbytnio udany. Polscy reprezentanci oczywiście byli w stanie awansować do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji szkoleniowca jest wymagana. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem drużyny narodowej Polski, a jego pierwszym poważnym oponentem była reprezentacja Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, by wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w polskiej reprezentacji były świetne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowy zespół Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach meczu. Zarówno dla fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i graczy było to gigantyczne zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka zawodnicy narodowej kadry Czech wyglądali o wiele lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. W drugiej połowie spotkania polska drużyna narodowa grała nieco lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli gola numer trzy. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednak udało im się strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem meczu. Ten mecz w wykonaniu zespołu Polski był kiepski i należy to przyznać. Szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w reprezentacji narodowej Polski. Polska drużyna w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z Albanią. W tym meczu narodowa drużyna Polski musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij